Web Tasarım & Yazılım

cr609

Kurumsal ve Profesyonel Web Tasarım

Hızlı, düzenli ve SEO optimizasyonu olan Responsive web sitenizle daima ilk sıralara çıkmak istemez misiniz? Markanızı bize emanet edin.

Modern

Sektörünüze özel en modern web tasarımları sunarız. Akıllı cep telefonları ve tabletler gibi tüm mobil cihazlarla uyumlu modern web tasarımları ile sektörünüzde fark yaratmanızı sağlarız.

Güçlü

SEO uyumlu web sitesi geliştiririz. Web tasarımlarının altyapısını SEO uyumlu olarak geliştiririz. Müşterileriniz Google gibi arama motorlarından sitenize kolayca ulaşabilirler.

Donanımlı

Google'da sizlerin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan kişiler bulunuyor. Web sitenizi dilerseniz Google reklam hizmetimizle sizlerin ürün yada hizmetinizi internette arayanlarla buluşturabiliriz.

Biz Ne Yapıyoruz?

Web Tasarım

Akıllı cep telefonları ve tabletler gibi tüm mobil cihazlarla uyumlu modern web tasarımları ile sektörünüzde fark yaratmanızı sağlarız.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Müşterilerinizin aklında kalıcı olabilmeniz için kurumsal kimliğiniz web tasarımdan kartvizite, dosyalardan zarflara kadar birbiriyle uyumlu olması profesyonel görünmenizi sağlar.

Web Yazılım

Farklı bir fikriniz olabilir veya İşletmenizin iç işleyişi hakkında bir geliştirme talebiniz olabilir tamda burada devreye girip size özel bir yazılım yazabiliriz.

Hosting

Sunucularımızı sürekli izliyor ve olası problemleri önceden tespit edip engelliyoruz. Bu sayede aldığınız hosting hizmeti kesintisiz ve yedeklidir.

Kurumsal Yazılımlar

Dijital Kartvizitlerimize özel yazılımlar yapıyoruz. İhtiyacınıza göre çözümler üretip sizlere destek veriyoruz.

Yönetim

Yazılım & Tasarım konusunda yönetimlerimiz mevcut. Aylık olarak yönetmekteyiz.

Web Siteye mi İhtiyacın Var?

Teklif Almak İçin Tıklayın!